eFootball Season 4’te Güney Amerika Rüzgarları Esiyor

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün prestijiyle, amiral gemisi futbol oyunu ‘eFootball™’ın 4. Sezou: “The Carnival Vibe”ın (Karnaval Havası) başladığını duyurdu. Oyuncular bu dönem bir dizi giriş bonusu, aktiflik ve öğe aracılığıyla kadrolarında samba ruhunu yaşatacak.
 
Giriş hediyeleri
 
4. Dönem, kullanıcılara eFootball™’a giriş yapmaları karşılığında birçok fiyatsız armağan verecek. Bunlar ortasında, kullanıcıların Danilo, Marquinhos, Pedro, Raphael Veiga ve Renan Lodi’yi Düş Ekiplerine ekleyebileceği ‘Highlight: Brezilya’ oyuncuları için 3 adet Chance Deals (Şans Fırsatı) yer alıyor.
 
Ancak, “The Carnival Vibe”, hiçbir şeyi talihe bırakmıyor ve tüm oyunculara garantili bir süperstar da armağan ediyor: 4. Dönemin 1. gününden itibaren herkes fiyatsız bir Neymar Jr Highlight kartına sahip olabilir.
 
Etkinlikler
 

Yeni dönemde Brezilya, futbol efsaneleri ve çok daha fazlasını içeren, temalı bir dizi aktiflik olacak ve kullanıcılar takımlarını test etmek ve geliştirmek için birçok fırsat yakalayacaklar.

Oyunseverler, bu aktiflikleri tamamlayarak ‘Highlight: Brazil’ için 2 kata kadar Baht Fırsatı, 15.000 GP’ye kadar ve 110.000 XP’ye kadar Exp Training Programı kazanabilirler.
 
Ekstra öğeler
 

Kullanıcılar, Hayal Kadrolarına “Karnaval Havası”nı getirmek için, talih fırsatlarını kullanarak üstte bahsi geçen üç Brezilyalı oyuncudan birini takımlarına getirebilir, fiyatsız Neymar Jr kartlarını ekleyebilir ve kombini tamamlamak için samba yıldızlarınıyeni eFootball™ Carnival ’24 formasıyla giydirebilirler.

basın bülteni 

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)