Hitman: Blood Money – Reprisal Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

2006 yılında PC, PlayStation 2, Xbox ve Xbox 360 için çıkmış ve Hitman serisinin en güzellerinden bir tanesi olarak gösterilen Hitman: Blood Money, Ekim ayının başlarında Android ve iOS tabanlı aygıtlar ve Switch için de duyurulmuştu. Feral Interactive tarafından uyarlanan Hitman: Blood Money – Reprisal çıkış tarihi ile de karşımıza çıktı.


İlginizi Çekebilir: Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered Çıkış Tarihi Ertelendi


Hitman: Blood Money – Reprisal Çıkış Tarihi Ne Vakit?

AAA oyunları taşınabilir aygıtlara uyarlama konusunda engin bir tecrübesi olan geliştirici tarafından uyarlanan bu sürüm, New Orleans ve Paris dahil pek çok farklı kente uzanacağımız on iki misyonun tamamını, kılık değiştirmeyi, çeşitli teçhizat kullanımını da içerecek. Yeni duyuruya nazaran Hitman: Blood Money – Reprisal çıkış tarihi mobil aygıtlar için 30 Kasım 2023 olarak belirlenmiş. Halihazırda App Store ve Google Play Store üzerinden ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz. Yenilenmiş sürümde Instinct modu, küçük harita ve serinin sonraki oyunlarından esinlenilen ihtar sistemi üzere iyileştirmeler de bulunacak.

Hitman: Blood Money

Oyunun öyküsü orta sahnelerde eski FBI yöneticisi ile yapılan röportaj sırasında anlatılıyor. Cayne, kuruluşunun Casus 47’nin izini iki yıldan fazla bir vakittir nasıl sürdüğünün anlatıldığı oyunun senaryosuna bağlı olarak, Şili’den Paris’e ve hatta Washington D.C.’ye kadar uzanıyor ve Casus 47 olarak The Franchise ismi verilen suikastçılar kümesi ile yüz yüze geliyoruz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)