PlayStation Plus Kasım Ayı Fiyatsız Oyunları Açıklandı: 1500 TL Pahasında

 
Sony Interactive Entertainment tarafından kullanıcılara sunulan PlayStation Plus abonelik hizmeti kapsamında her ay fiyatsız oyunlar verilmeye devam ediliyor. Essential aboneleri için Kasım oyunlarının muhakkak olduğu bu süreçte birçok üretim oyuncuları bekliyor.
 
Tüm oyunlar 7 Kasım – 4 Aralık tarihleri ortasında mevcut olacak.
 
– Aliens: Fireteam Seçkine (PS5, PS4)  
 
 
 
Aliens: Fireteam Seçkine, ikonik Alien Cihanında geçen iş birliği moduyla ön plana çıkan üçüncü şahıs hayatta kalma oyunu olarak piyasaya yer alıyor. Oyunda farklı tıptaki Xenomorph sürüleriyle savaşarak karakterini ve teçhizatını özelleştirebiliyor ve bu artan tehdidi denetim etmeye çalışırken düzey atlıyorsunuz. 
 
– Dragon Ball: The Breakers (PS4) 
 
 
 
Dragon Ball: The Breakers oyununda 7 sıradan karakterin Raider (Frieza ve Broly üzere klasik bir DRAGON BALL rakibi) karşısında hayatta kalmaya çalıştığı çevrimiçi asimetrik aksiyon tecrübesi yer alıyor. Oyunda Raider avlanıp durdurulamaz bir güç haline geliyor. 
 
– Mafia II: Definitive Edition (PS4)  
 
 
 
HD olarak yine düzenlenmiş oyunda organize cürmün altın çağında bir gangsterin hayatını yaşıyorsunuz. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşıyor. Arkadaşı Joe ile bir arada Vito kendini ispatlamak için çalışıyor ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan cürümler ile ailede yükseliyor. 

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)