“Sonic Origins Plus”, Sonic the Hedgehog’u çağdaş konsollara getiriyor

Sonic Origins Plus, aşağıdakilerin tümümü tüm Sonic Game Gear kitaplığına ekleyecek: Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic Chaos, Sonic the Hedgehog: Triple Trouble, Sonic Labyrinth, Sonic Blast, Sonic Drift, Sonic Drift 2, Sonic 2 1’de, Tails Adventure, Tails’ Skypatrol ve Sonic Spinball. Ek olarak, genişletme paketi birinci üç Sonic oyununda Amy Rose (Sonic’in çekiç kullanan hayranı) olarak birinci üç Sonic oyununda oynamanıza müsaade verecek ve Sonic CD’de Amy yahut Tails olarak oynayabileceksiniz.

Sonic the Hedgehog 1, Sonic the Hedgehog 2, Sonic the Hedgehog 3 & Knuckles ve Sonic CD’nin (ayrıca evvelden yayınlanmış tüm DLC’lerin) yine düzenlenmiş sürümleri dahil olmak üzere Sonic Origins ana oyunun tüm içeriğini alacaksınız.

“Sonic Origins Plus”, Sonic the Hedgehog’u çağdaş konsollara getiriyor

Ayrıca koleksiyon, oyunların orjinal ve değiştirilmemiş formatlarında keyfini çıkarabileceğiniz Klasik Modu ve en uzunluk oranını 16:9’a çıkaran ve size sonsuz ömür vererek hayal kırıklığını azaltan Yıldönümü Modu’nu da içeriyor. Son olarak, fizikî bir kopya satın alırsanız, 20 sayfalık bir klasik sanat kitabı ve aksi çevrilebilir bir kapak sayfası da gelecek.

Sonic Origins’e sahipseniz, genişletme size ekstra 10 dolara mal olacak. Bununla birlikte, koleksiyonda yeniyseniz, tüm temel oyun içeriği dahil olmak üzere Sonic Origins Plus’ı 40 dolar karşılığında alacaksınız ki bu artık sırf Sonic Origins için ödeyeceğiniz fiyatla birebir. Genişletme, birinci Sonic oyununun Sega Genesis / Mega Drive’da lansmanının 32. yıl dönümü olan 23 Haziran’da PlayStation (PS5 / PS4), Xbox (Seri X / S ve One) ve Nintendo Switch için satışa sunulacak.

Değerlendirme
0 (0 Oy)