Assassin’s Creed Mirage İçin New Game Plus ve Kalıcı Mevt Modu Yolda

Güncel Assassin’s Creed oyunu, son üçlemenin tersine daha küçük bir haritada saklılığa odaklı bir tecrübe sunuyor. Her ne kadar şimdilik bir kıssa genişlemesi sunulması planlanmamış olsa da, güncellemeler ile oyunun destekleneceği söylenmişti. Aralık ayında yayınlanacak olan sıradaki güncelleme ile Assassin’s Creed Mirage için New Game Plus ve Kalıcı Mevt modu oyuna eklenecek.


İlginizi Çekebilir: PUBG’nin Yeni Rondo Haritası Aralık Ayında Geliyor


Assassin’s Creed Mirage İçin New Game Plus ve Kalıcı Mevt Modu Geliyor

New Game Plus seçeneği, oyunlar genelinde çok olmasa da sık gördüğümüz bir özellik ve farklı isimlerle karşımıza çıkabiliyor. Özellikle muvaffakiyetim / kupa avcılarının yahut güç fantezisi yapmayı seven oyuncuların tercih ettiği bu özellik, bir oyunu birinci bitirişiniz sırasında açtığınız özelliklerin ve yeteneklerin, topladığınız ve geliştirdiğiniz silahların, evrakların bir sonraki oynayışınıza aktarılmasını sağlıyor. Haliyle de her şeyi tamamlama fırsatı buluyorsunuz.

Ubisoft, oyuncular tarafından fazlaca istenen bu özelliği sonunda oyuna ekleme kararı aldı ve bunu yaptığı yeni paylaşım ile müjdeledi. Önümüzdeki ay yayınlanacak olan güncelleme ile Assassin’s Creed Mirage için New Game Plus ve Kalıcı Vefat modu oyunculara sunulmuş olacak. Şu an için rastgele bir ayrıntı verilmiş değil, lakin yeni özellik ile en azından envanterimizdeki silahların ve açtığımız yeteneklerin ve kıyafetlerin yeni oyuna aktarılacağını kestirim edebiliriz.

Kalıcı vefat modu ise ismi üstünde, öldüğümüz anda en başa dönmek durumunda kalacak. Fakat The Last of Us Part 1 ve 2 oyunlarındaki üzere farklı seçeneklerin sunulup sunulmayacağı ise şimdilik belgisiz.

Şimdilik kesin bir şey söylenmemiş olsa da, bu iki özellik ile oyuna yeni kupalar / başarımlar da eklenebilir. Haliyle oyunculara hem çeşitlilik sunulacak iken % 100 tamamlamak isteyen oyuncular için de tekrardan Bağdat sokaklarına geri dönme nedeni verebilir. Bunu elbette Fransız yayıncının merak edilen ayrıntıları paylaştığı vakitte öğreneceğiz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)