Atlas Fallen Ertelendi! Ne Vakit Çıkacak?

Bu yıl içerisinde çıkması beklenen oyunlardan Atlas Fallen ertelendi. Mayıs ayında çıkmasını bekliyorduk, lakin fazladan birkaç ay daha beklemek durumundayız. Uygun yanından bakarsak, 2024 yılına kalmadı. Ayrıntılar haberimizde.

Oyun dalını düşündüğümüzde, aklımıza gelen şeylerden bir tanesi de hiç elbet ki ertelemeler oluyor. Özellikle son yıllarda bu durum oldukça can sıkıcı hale geldi, lakin elden bir şey gelemiyor ne yazık ki. İşin makûs yanı, ‘daha âlâ bir deneyim’ sunmak emeliyle alınan erteleme kararları sonrasında hayal kırıklıklarıyla da karşılaştığımız oluyor. Evet PC için de çıkan The Last of Us Part 1, sana diyoruz.

Atlas Fallen Ne Vakit Çıkacak?

Bu erteleme haberimize konuk olan ise Atlas Fallen. Bu ayın başlarında yapılan tarih duyurusunun akabinde, Focus Entertainment ile Deck13 tarafından yapılan yeni duyuru ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun 10 Ağustos 2023 tarihine kaldığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Twitter üzerinden yapılan paylaşıma bakılırsa, unutulmaz, ilgi cazibeli bir oynanış sunan ve büsbütün kooperatif olarak oynanabilen bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkmayı istiyorlarmış. Bunun için de ekstradan mühlete gereksinimleri varmış. Görünüşe nazaran üç aylık fazladan müddet de bu amaca ulaşmalarını sağlayacak. Umalım da teknik sıkıntılardan oynanamayacak halde bir Atlas Fallen ile karşılaşmayalım.

Atlas Fallen Hakkında

İnsanlığı yozlaşmış ilahların baskısından kurtarmaya çalışacağımız bir maceranın bizlere sunulacağı oyunda, pek çok tehlikeye ek olarak, geçmişe dair gizler ve kesimler bizleri bekleyecek. Ayrıyeten gücünü kumdan alan ve biçim değiştiren silahlarımız ile efsanevi düşmanları avlayacak ve bu düşmanlardan toplayacağımız özler ile oyun tarzımızı şekillendirebilmemiz mümkün olacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)