Avatar: Frontiers of Pandora İmajları Sızdırıldı

Yeni Avatar: Frontiers of Pandora görüntüleri, ScriptLeaksR6 isimli Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Görünüşe nazaran, yakın bir vakitte yeni bir oynanış görüntüsü da göreceğiz. Ayrıntılar haberimizde.

Ubisoft, LightStorm ve Disney işbirliğinde Massive Entertainment tarafından Snowdrop motoru ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Avatar: Frontiers of Pandora, 2021 yılının Haziran ayındaki Ubisoft Forward sırasında duyurulmuştu. Öyküde bir Na’vi rolünde olacak ve Pandora gezegeninin hiç görmediğimiz yerlerine seyahat edeceğiz. Çeşitli yaratıkların yaşamakta olduğu bu bölgede, hem dünyayı keşfedecek hem de RDA güçleri ile çabaya gireceğiz.

Yeni Avatar: Frontiers of Pandora Manzaraları Ortaya Çıktı

Zaman içerisinde pek çok defa ertelenen oyun için net bir çıkış tarihi belirlenememiş olup, 2023 – 2024 finansal yılı işaret edilmişti. Fransız yayıncı uzun vakittir ağzına Avatar: Frontiers of Pandora ismini almıyordu, ancak görünüşe nazaran yakında bir vakitte yeni bir oynanış görüntüsü yayınlanacak. Bu bilginin kaynağı ise, oyuna dair iki ekran imgesini sızdırmış olan ScriptLeaksR6 isimli Twitter kullanıcısı:

Daha evvelce Rainbow Six ile ilgili bilgileri nizamlı olarak sızdıran ve duyurusu öncesinde Assassin’s Creed Mirage oyununu da sızdırmış olan ScriptLeaksR6 tarafından paylaşılan manzaralarda, hem beklenen karakterimizi bir ihtimal süratli seyahat için kullanacağımız bir ejderha üzerindeyken hem de birinci kişi bakış açısından oynanışı anını görebiliyoruz. Karakterimizi bir AMP robotuna nişan almış iken görebiliyoruz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)