Bloodlines 2 Klanı Tremere Tanıtıldı

Geliştirilme sürecindeki karanlık periyodu The Chinese Room ile yapılan muahede sonrasında geride bırakmış üzere görünen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için tanıtımlar devam ediyor. Yayınlanan yeni fragman ile Bloodlines 2 klanı Tremere tanıtıldı.


İlginizi Çekebilir: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Ana Karakteri Tanıtıldı


Bloodlines 2 Klanı Tremere: Oynanabilir Dört Klandan Birisi Olacak

Ekim ayında yapılan yeni geliştirici muahedesi duyurusu sonrasında, devam oyunu hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya başlamıştı. Bu bağlamda da tasarım ideolojileri, öykü temaları, tercih edilen sanat şekli, ana karakterimiz ve oynanabilir dört klandan Brujah hakkında ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Artık de Bloodlines 2 klanlarından Tremere var sırada.

Kısa tanıtım görüntüsüne ek olarak, yayınlanan gönderi ile klana dair ince ayrıntılar da bizlere sunuldu. Şayet tercihiniz Tremere olursa, kanınızı fırlatılabilir eşyalara dönüştürerek kullanmanın yanı sıra düşmanlarınızın kanını da denetim edebileceksiniz. O denli ki bedenlerinden çıkartmaktan damarlarında kaynatmaya kadar pek çok şey yapabileceksiniz.

Dikkat çeken bir başka bilgi ise klanın, oyuna ana kilisesine yapılan akından etkilenmiş olacak başlayacakmış. Her ne kadar incinmiş olsalar da, ayakta kalmayı başarmış bir halde karşımıza çıkacaklarmış.

2024 yılında çıkması beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, PC (Epic Games Store, GOG ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)