EA Sports WRC’den Çıkış Fragmanı Geldi

Electronic Arts, yaklaşık 2,5 yıl evvel Codemasters’ı satın almış, böylelikle ellerindeki yarış oyunu havuzunu daha da genişletmişlerdi. Bu satın alım sonrasında F1 oyunlarının ne formda yola devam edeceğini görmüş olduk, sıra ralli yarışları serisinin yeni halinin nasıl olacağına geldi. Artık onun için de son günleri sayıyoruz.

FIA Dünya Ralli Şampiyonası (FIA World Rally Championship) lisanslı seri tekrar isimlendirildi, EA Sports WRC olarak yoluna devam ediyor. Birinci EA Sports WRC oyunu da birkaç gün sonra oyun severlerle buluşacak. Oyunun çıkış fragmanı da paylaşılmış bulunuyor:

Oyunda 200’ü aşkın yarış yer alırken, bu yarışlarda kullanabileceğiniz 78 araç bulunuyor. Builder moduyla başınıza nazaran bir araç tasarlamanız da mümkün olacak. Dinamik Denetim Sistemi ile daha gerçekçi bir yarış tecrübesi sunulacağı belirtilmekte. Şahsen ilgimi daha çok çeken ise; Moments modu. Bu modda hafızalarda yer eden anları da tekrar canlandırmak mümkün olacak. Spor oyunlarında bu tıp nostaljik anlara yer verilmesi hoşuma gidiyor; EA Sports WRC bu işi nasıl yapmış bakalım.

EA Sports WRC, 3 Kasım’da oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu buluşmanın nasıl geçeceğini önümüzdeki günlerde daima birlikte göreceğiz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)