Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin Geliştirme Sürecinde İşler Yolundaymış

Elden Ring’in birinci genişleme paketi Shadow of the Erdtree, Şubat ayında yapılan duyuruyla resmiyet kazanmıştı. O günden bugüne kendisi hakkında çok fazla haber almadık. Fakat artık en azından geliştirme sürecinin yolunda ilerlediğini öğrenmiş bulunuyoruz.

FromSoftware’in çatı kuruluşu Kadokawa’nın mali durum raporunda, Elden Ring: Shadow of the Edrtree ile ilgili kimi bilgilere de yer veriliyor. Raporda “Ek paketin çıkış tarihi şimdi belirlenmedi, lakin geliştirme süreci sıkıntısız bir biçimde ilerliyor” denilerek şu an için rastgele bir düşüncenin bulunmadığı belirtiliyor.

Tabii bir çıkış tarihinin açıklanmamış olması, bu yıl içerisinde gelebileceğine yönelik beklentileri de zayıflatıyor denilebilir. Sonuçta yıl sonuna 2 aydan az bir mühlet kaldı, bu durumda önümüzdeki yılın birinci ayları daha makul bir takvimi üzere görünmekte.

Özetle, biraz daha Elden Ring için yanıp tutuşan oyun severler dişlerini bir ölçü daha sıkacaklar. Önümüzdeki ay gerçekleştirilen The Game Awards 2023 merasiminde Elden Ring: Shadow of the Erdtree de yerini alırsa şaşırtan olmaz. Büyük ihtimalle çıkış tarihini de o gösterimde öğreniriz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)