Epic Games’in Bu Haftaki Fiyatsız Oyunlarını Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu bildiğiniz üzere Perşembe günü erişime açıldı. Şu anda rol yapma macera oyunu Doki Doki Literature Club Plus’ı ve zindan temelli rol yapma oyunu Lost Castle’ı kalıcı bir halde Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunları 15 Şubat Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Doki Doki Literature Club Plus!
 
 
 
Romantizm ve kaygı dolu bir dünyada yer aldığımız üretimde, görsel roman niteliğinde bir tecrübe bizlere aktarılıyor ve oyunda yaptığımız seçimlerle ilerleyebiliyoruz. Sayısız yeni özelliğin ve ek paketlerin bulunduğu üretimde, iç içe geçmiş kıssalarla ilerlemeye çalışıyor ve sevilen bir ruhsal endişe tecrübesine adım atmak için hazırlanabiliyorsunuz. Her seçimin değerli olduğu üretimde, platonik aşk öykülerinin olduğundan da bahsedebiliyoruz.
 
– Epic Games sayfası 
 
Lost Castle 
 
 
 
Roguelite bir yapıyı bünyesinde barındıran ve rastgele zindanlar içerisinde kendinizi bulabileceğiniz üretimde, aksiyon ve rol yapma ögeleri ön plana çıkıyor. Retro biçimi yapısı ile birlikte birebir vakitte çağdaş dokunuşları bir ortaya getiren oyunda, mizahi ögelerin ve ilgi alımlı ortamların yer aldığını söyleyebiliriz.
 
– Epic Games sayfası

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)