Fool’s Theory’nin Karanlık Fantazi RYO’su The Thaumaturge, 2024’e Ertelendi

Oyun geliştirmenin her vakit zorlukları vardır ve bir çıkış tarihini ertelemek de her vakit güç bir karardır. Fakat bir geliştirme takımı bu kararı alıyorsa, bunun sebebi oyuncuya mümkün olan en güzel tecrübesi sunmaktır.

The Thaumaturge’un ertelenme haberi işte bu cümlelerle başlıyor. Fool’s Theory’nin geliştirdiği, 11 bit studios tarafından yayınlanacak olan The Thaumaturge, 20 Şubat 2024 tarihine ertelendi.

İki stüdyo da ortak bir karar alarak oyunun oyuncuların umduğu düzeyde standarda ulaşabilmesi için biraz daha vakte muhtaçlığı olduğu konusunda anlaşmışlar. Olağanda oyunun 5 Aralık’ta çıkması planlanıyordu.

Oyunda geçmişiyle barışma yolunda bir seyahate çıkan bir thaumaturge Wiktor Szulski rolünde oynayacağız. 1905 yılında Varşova’da geçen kıssa insanın iç iblisleri teması etrafında şekilleniyor, bu dünyada bu yalnızca zihinsel bir yükten çok daha fazlası. The Thaumaturge’de Salutor ismindeki bu iblisler insanların en karanlık sırlarıyla besleniyor ve insanları bu yükten kurtarabilecek tek bireylerse oyuna ismini de veren thaumaturge’lar.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)