Lies of P’nin Direktöründen İmajlı Mektup Var: DLC Yolda

Son vakitlerin en düzgün soulslike oyunu olan Lies of P’nin direktörü Ji Won Choi bir kere daha ekran karşısına geçti ve bu sefer başındaki o çok terleten maskeyi çıkardı 🙂 Ji Won Choi hem oyunun mevcut durumundan, hem yeni yamalarla gelecek olan değişikliklerden, hem de gelecek planlarından bahsetti.

Videoyu kesinlikle baştan sona izlemenizi tavsiye ediyorum, Ji Won Choi heyecanını net biçimde muhakkak ediyor ve epey da hoş bir görüntü hazırlamış bize.

İlk yamayla silahlarda birtakım dengelemelere gideceklerini, birtakım silahların güçlerini artıracaklarını söylüyor. Oyunun başları nedense kimi oyunculara sıkıntı gelmiş, o yüzden birinci kısımları kolaylaştıracak bir boost çalışması içindelermiş. Bunu da P-Organ’daki bir geliştirmeyi baştan verip Polendina’ya da 2 Quartz ekleyerek yapacaklarmış. Dükkana 2 Quartz eklenmesi daha baştan P-Organ geliştirerek yeni yetenek kazanmanızı da sağlayacak.

Bunun yanı sıra oyuna Alidoro’nun kıyafeti ve maskesi de eklenecek, ayrıyeten maske ve gözlük birebir anda takılabilir hale getirilecekmiş. Burası işin kozmetik tarafı, fakat kabul etmek lazım ki Alidoro’nun maskesi de bir epey hoş.

Videonun sonlarına gerçek planladıkları DLC’den de iki eskiz çalışması paylaştı Ji Won Choi. Şu an bu DLC’ye odaklanmış durumdalarmış. Bir an evvel çıksa da oynasak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)