Manor Lords’un Resmi Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu

Manor Lords, Steam’in en çok istek listesine eklenen “şehir kurma” oyunu olarak ün yapmış durumda. Oyuna olan ilgi o kadar büyük ki, tam listede de kendisini Hades 2 ve Hollow Knight Silksong’un çabucak ardında üçüncü sırada görüyoruz. İşte o merakla beklenen oyunun çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Xbox Partner Showcase esnasında kendisini gösteren Manor Lords, 26 Nisan 2024 itibariyle erken erişim sistemine giriş yapmış olacak. Gösterildiği gösteriden da anlayabileceğiniz üzere oyun birinci gün itibariyle PC Game Pass kütüphanesine de ekleniyor. Düzgün ancak Manor Lords’u bu kadar özel kılan ne?

Aslınd Manor Lords, farklı pek çok tipi tek bir potada harmanlamayı amaçlıyor. Bir derebeyi olarak vazifeniz, kentinizin nüfusunu artırmak ve bu nüfusun gereksinimlerine karşılık vermek olacak. Bununla birlikte asker yetiştirerek akınlara karşı koymanız ve köylülerinizi de müdafaanız gerekiyor. Oyun içerisinde tıpkı vakitte nasıl bir siyaset izlemek istediğinizi seçecek, kasabanızı da buna nazaran yönetebileceksiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)