PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Açıklandı

PS Plus için artık 2 kümede oyunlar açıklanıyor malum, birisi Essential aboneliğinin aylık oyunları, bir başkası de bunlara ek olarak Extra ve Deluxe abonelerinin erişimine sunulan oyun kütüphanesine eklenen oyunlar.

Nisan ayının Essential oyunları açıklandı; daha evvelce çıkış gününde PS Plus’a geleceği açıklanan Meet Your Maker’ın yanına Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron’ın eklendiğini görmüş olduk.

Meet Your Maker, post-apokaliptik bir dünyada, birinci şahıs görüş açısından oynanan bir yağma-inşa oyunu olarak tanımlanıyor. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyun, önümüzdeki hafta oyun severlerle buluşacak ve çıkışıyla birlikte PS Plus abonelerinin erişimine sunulacak.

Sackboy: A Big Adventure; artık PlayStation ile özdeşleşmiş sempatik karakterimiz Sackboy ve arkadaşlarının yeni kuşak macerası. Her vakit olduğu üzere yeniden renkli, tekrar keyifli bir deneyim yaşattığını söylemek mümkün. Bence Nisan ayının üçlüsü içerisinde en hoş tercih bu olmuş.

Yaklaşık 1,5 yıl kadar oyun severlerle buluşmuş olan Tails of Iron, “varisi olduğu tahtı geri almak için bir maceraya atılan minik faremizin, dostlarıyla birlikte bir maceraya atıldığı ve acımasız kurbağalar klanını alt etmeye çalıştığı bir RYO. Başarılı indielerden olduğunu söylemek mümkün.

Önümüzdeki ayın oyunları 4 Nisan itibariyle erişime sunulacak. Bakalım Extra ve Deluxe için listeye eklenen oyunlar hangileri olacak, takipteyiz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)