Robert Pattinson’ın Batman Kostümü, Arkham Knight İçinde Görüldü!

Rocksteady’nin Arkham serisinin hepimizin kalbinde özel bir yere sahip olduğunu biliyorum. Uzun bir müddettir de stüdyonun seriyi artık ardında bırakmış olduğuna hepimiz üzülüyoruz. Lakin görünüşe nazaran grubun de Arkham serisi ile bağları şimdi tam olarak kopmamış.

Bugün ortaya çıkan görsellerde, tam 8 yıl sonra Batman: Arkham Knight’ın farklı bir güncelleme aldığı görüldü. Batman hayranları, oyunun Epic Games Store versiyonunun bir güncelleme aldığını keşfetti. Bu güncelleme ile oyuna, geçtiğimiz yıl vizyona giren Batman sinemasındaki kostüm eklendi.

Rocksteady ve Warner Bros. ikilisinden şu ana kadar bahis hakkında bir açıklama gelmedi. Hatta bu kozmetiğin oyuna eklendiğine dair bir bildirim bile yayınlanmamış. Çok daha enteresan olan durum ise -adını hayranların koyduğu- Pattsuit’in yalnızca Epic Games Store’da görünüyor olması.

Unutmadan, tüm serinin Steam’de 2 Kasım’a kadar büyük indirimde olduğunu söyleyeyim. Şayet hala Arkham serisini denemediyseniz, tüm içerikleri 15 TL’ye alabilirsiniz. Kaçırmayın yoksa üzülebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)