Roguelite Aksiyon Oyunu Realm of Ink Konsollar ve PC için Duyuruldu

 
Çinli yayıncı 663 Games ve geliştirici Leap Studio ve Maple Leaf Studio, konsollar ve PC (Steam) için roguelite aksiyon oyunu Realm of Ink’i duyurdu. Oyun, 2024 yılında faaliyete geçecek.
 
Kurnaz bir Tilki iblisinin avı sırasında, kahraman ve uzman kılıç ustası Red, onun Realm of Ink isimli kısa hikaye koleksiyonunda kurgusal bir karakter olduğunu keşfeder. Red, lakin Kitap Ruhu’nun karanlık sırlarını açığa çıkararak varlığının gerçeğini keşfedecek ve bahtına meydan okuyacaktır.
 
Hikaye, sakinlerin bilmeden kurgusal bir dünyada yalnızca uydurmalar olarak var olduğu “Mürekkep Diyarı” ismi verilen sanal bir dünyada ortaya çıkıyor. Gizemli Kitap Ruhu tarafından denetim edilen onlar, döngüsel ömürlerinden habersiz, evvelden belirlenmiş mukadderatları itaatkar bir halde takip ediyorlar.
 
Mürekkep Diyarı’nda kuklalar uyanır; başlangıçta kılıç ustası Red olarak oynayacak, akabinde öbür karakterlerin kilidini etaplı olarak açacaksınız. Kadim Yazılı Tilki’nin ve gizemli Tilki Kanının ölümsüz gücünün yardımıyla, kendi mukadderatınızı geri almak için dört boss’u yeneceksiniz. 
 
Duyuru Videosu 
 
 

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)