Warcraft Rumble Resmi Türkçe Lisan Takviyesi ile Geliyor

Blizzard Entertainment’ın büyük ilgi gören taşınabilir aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble™, 3 Kasım’da Android ve iOS aygıtlarda dünya çapında piyasaya sürülüyor. Warcraft Rumble, resmi Türkçe lisan takviyesi ile gelecek. Rumble, tutkunlarına ve Türkiye’deki topluluğa, oyunun keyfini kendi lisanlarında yaşama talihi sunacak.

Warcraft Rumble’ın Oyun Yöneticisi Tom Chilton ve Warcraft Rumble’ın Sanat Direktörü Jeremy Collins, Türkiye’deki ve dünyadaki Türk Warcraft Rumble oyuncularına, hayranlarına ve topluluğuna seslendiği bir görüntü iletisi yayınladı.

Chilton ve Collins, iletide şunları söylediler: “Warcraft Rumble’ın lansmanını bu yıl BlizzCon’da 3 Kasım’da canlı olarak yapmak için çok heyecanlıyız. Sizlere özel bir duyurumuz var. Warcraft Rumble’ın birinci günden itibaren Türkçe lisan takviyesiyle çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Kaos’un tadını çıkarın”

Sevilen Warcraft cihanında geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve makus adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor. Her tek oyunculu vazife, çözülmesi gereken kendine mahsus, stratejik bir bulmaca sunuyor. Oyuncular da bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek vakitli olarak çevik bir biçimde uyarlıyorlar.

Warcraft Rumble ile ilgili her şey için resmî web sitesine göz atabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)