Wonder Woman Da Canlı Servis Oyununa Dönüştürülmüş Olabilir

Monolith Productions’ın geliştirmekte olduğu Wonder Woman’ın da bir canlı servis oyunu olma ihtimali ufukta belirdi. Esasen Warner Bros cephesinden geçen günlerde gelen açıklamalar, firmanın canlı servis oyunlarına daha da çok odaklanacağı istikametindeydi.

2021 yılında The Game Awards merasiminde duyurulan Wonder Woman tek kişilik bir açık dünya aksiyon oyunu olacaktı. Lakin Monolith’in web sayfasındaki “Baş Yazılım Mühendisi, Oynanış” başlığı altında “bir canlı servis oyunu sürdürmeye yardımcı olma konusunda deneyim” de arandığı yazıyor.

Wonder Woman’da canlı servis bileşeni de olacağına dair bu işaret hakikaten de şaşırtan değil. Warner Bros’un canlı servis sevdasıyla bu haberi bir ortada düşündüğümüzde Wonder Woman’ın bir canlı servis oyunu olma ihtimalinin bir epey yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Rocksteady’nin Suicide Squad: Kill The Justice League oyununda da kozmetik battle pass üzere canlı servis öğelerinin olduğunu görmüştük ve bu da oyuncuların pek de güzeline gitmemişti. Lakin Warner Bros görünüşe nazaran bu yolu bundan sonraki birden fazla oyununda denemeye kararlı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)