Yeni Suicide Squad Görüntüsü Yakında Geliyor

Yeni Suicide Squad videosu yakında düzenlenecek olan birinci Suicide Squad Insider kısmı ile geliyor. Yeni oyunun tanıtımları yine başlıyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Yeni Avatar: Frontiers of Pandora Oynanış Videosu


Hatırlayacağınız üzere 2020 yılında duyurulmuş olan Suicide Squad: Kill the Justice Leage, son olarak Şubat ayında gerçekleştirilmiş olan State of Play yayını sırasında hem yeni ayrıntılar hem de uzun bir oynanış görüntüsü ile karşımıza çıkmıştı. Ne var ki potansiyeli epey yüksek olan bir oyunun ana senaryo modunda dahil internet kontağı gerektirmesi ve canlı servis yapısında planlanıyor olması, hayranlar tarafından hiç de beğenilen karşılanmamış ve son derece sert tenkitlere maruz kalmıştı.

Bu gelişmenin akabinde ertelenmesine dair çıkan söylentilerin sonrasında, Rocksteady Studios tarafından bahse ait bir açıklama yapılmıştı ve PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun 2 Şubat 2024 tarihine ertelendiği duyurulmuştu.

Yeni Suicide Squad Görüntüsü Yarın Yayınlanacak

Aradan geçen altı ayın akabinde oyunun X (eski ismiyle Twitter) hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile Suicide Squad Insider ismi altında yeni bir görüntü serisine başlanacağı duyuruldu. Şimdilik kaç kısım olacağı bilinmiyor olup, 15 Kasım 2023 Çarşamba günü yani yarın TSİ 21:00 sıralarında başlayacak birinci kısım ile oyunun öyküsüne ve oynanış mekaniklerine odaklanılacak.

Her ne kadar bu ertelemenin sonrasında nasıl bir Suicide Squad: Kill the Justice Leage ile karşılaşacağımızı bilmiyoruz. Sızdırılan kimi bilgiler, her daim internet teması ihtiyacının kaldırılacağı fakat temel oynanış mekaniğinin değiştirilmeyeceği tarafındaydı. Suicide Squad Insider ile merak edilen bilgilere kısım kısım ulaşacağız ve genel tablo da bu biçimde ortaya çıkmış olacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)