Samsung’un web tarayıcısı, yıllar sonra Windows’a geldi

Artık Windows 10 ve 11 bilgisayar sahipleri tarafından kullanılabilecek yeni bir internet tarayıcısı daha var. Görünüşe nazaran Samsung da tarayıcı yarışına katılmış durumda. Çünkü Samsung internet tarayıcısı şu anda Microsoft Store’da indirilebilir durumda.

Bu tarayıcının öbür bir versiyonu yıllardır Samsung’un Galaxy akıllı telefon ve tabletlerinin yanı sıra tüm Android aygıtlarda kullanılabiliyordu. Fakat bu yeni Windows sürümü, tüm Windows 10 ve 11 bilgisayarlar ve tabletler için kullanılabiliyor ve yalnızca Samsung üretimi Windows aygıtlarıyla hudutlu değil.

SamMobile’ın aktardığına nazaran, Windows’taki Samsung internet tarayıcısı, Android sürümü için kısmi senkronizasyon takviyesine sahip. Bu tarayıcıya Samsung hesabınızla giriş yaparsanız, tarama geçmişiniz, yer imleriniz, kayıtlı sayfalarınız ve açık sekmeleriniz Android ve Windows sürümlerinde senkronize olabiliyor. Lakin, kayıtlı şifrelerin senkronizasyonu şimdi desteklenmiyor.

Desteklenen öteki özellikler ortasında Gizli mod, reklam engelleyici dayanağı ve öbür tarayıcılardan tarama geçmişinizi, yer imlerinizi ve arama motorunuzu içe aktarmanın bir yolu yer alıyor.

İnsanların Chrome yahut Edge yerine Samsung Internet kullanıp kullanmayacağını vakitle göreceğiz. Ayrıyeten Samsung’un gerçek bir rakip haline gelmesi için tarayıcının Windows sürümünü desteklemesi ve yeni özellikler eklemeye devam etmesi gerekiyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)