USB-C ile şarj olacak AirPods Pro 2 ne vakit piyasaya çıkacak?

Hepsine hükmedecek tek bir şarj aygıtı mı? Hayal buydu ve artık AirPods Pro 2’nin yeni bir versiyonu, Apple’ın yakında amiral gemisi kulak içi AirPods’un Lightning irtibat noktasından vazgeçebileceğini öne süren sızıntılara nazaran bizi bu memnun sona yaklaştırabilir.

Konu hakkında birinci söylenti, iOS 16.4’ün birtakım yeni AirPods’lara ve bir AirPods kılıfına atıfta bulunduğunu tespit eden Twitter kullanıcısı @aaronp613’ten geldi. Fakat en kıymetlisi, Ming-Chi Kuo’nun bu gönderiyi alıntı yaparak tekrar tweet’lemesiyle ve bunların “muhtemelen AirPods Pro 2’nin USB-C versiyonu” olduğunu iddia ettiğini söylemesiyle gerçekleşti. Böylelikle bu sızıntı, sağlam bir tabana oturuyor diyebiliriz.

Kuo, USB-C’li olduğu sav edilen AirPods Pro 2’nin “toplu sevkiyatlarının” “2Ç23-3Ç23’te beklendiğini” söyledi ve “Apple’ın şu anda AirPods 2 ve 3’ün USB-C versiyonları için bir planı yok üzere görünüyor,” diye de ekledi. Yani USB-C’li AirPods Pro 2’leri bu yıl sonuna gerçek piyasada görebiliriz, ancakd öteki modeller biraz daha bekleyecek üzere.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)